دوره تربیت کارشناس امکان سنجی طرح های توجیهی برگزار می شود

مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی شریف، دوره تربیت کارشناس امکان سنجی طرح های توجیهی را برگزار می‌کند.

این دوره‌ آموزشی که با هدف تدوین علمی گزارشات توجیهی، امکان سنجی طرح های صنعتی و تجاری و طرح های کسب و کار بر مبنای متدولوژی سازمان توسعه صنایع ملل متحد طراحی و اجرا می شود شامل مباحث مطالعات استراتژیک، مطالعات بازار، مطالعات فنی طرح، مطالعات مالی و اقتصادی، مطالعات ملی، مطالعات ریسک سرمایه گذاری، آنالیز گزارشات امکان سنجی، تهیه طرح تجاری و کارگاه تخصصی می باشد.

افزایش توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار و ارتقاء سطح علمی شاغلان در صنعت از رسالت‌های مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی صنعتی شریف می باشد. به این منظور و درجهت کمک به اشتغال و ارتقای این افراد، مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف طراحی و اجرای دوره‌های تربیت کارشناس بر اساس مهارت‌های حرفه‌ای لازم جهت فعالیت افراد در گروه‌های مختلف شغلی را برگزار می‌کند.

دانشجویان و دانش آموختگان رشته های مهندسی و مدیریت می‌توانند تا ۲۰ اسفند ماه با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به نشانی www.sctae.jdsharif.ac.ir و یا شماره تلفن ۶۶۰۷۵۶۲۶ از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

پاسخ دهید

*