برگزاری بیست و دومین دوره تربیت کارشناس طراحی تاسیسات الکتریکی

«دوره تربیت کارشناس تاسیسات الکتریکی» با هدف ارتقای د انش تجهیزات الکتریکی در صنایع مختلف کشور و انتقال تجارب علمی و کاربردی مدرسین با سابقه این حوزه،به همت مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود.

این دوره بر اساس نیاز سنجی بعمل آمده به گونه ای تدوین شده است که مهندسین برق را به مباحث کاربردی و مورد نیاز در پلنتهای صنعتی و ساختمانی مجهز نموده و در نهایت کارشناسان این حوزه را قادر به محاسبه، طراحی و اجرای سیستمهای تاسیسات الکتریکی خواهد نمود.

«دوره تربیت کارشناس طراحی تاسیسات الکتریکی » براساس سرفصلهای کاملا کاربردی و اجرایی برنامه ریزی و در راستای رفع خلاء های موجود تدوین و اجرا می شود.

افزایش توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار و ارتقاء سطح علمی شاغلان در صنعت از رسالت‌های مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف می‌باشد.

به این منظور و در جهت کمک به اشتغال و ارتقای این افراد، این سازمان طراحی و اجرای کارگاه های عملی شغل محور را بر اساس مهارت‌های حرفه‌ای لازم جهت فعالیت افراد در گروه‌های مختلف شغلی برگزار می‌کند.

دانشجویان و دانش آموختگان علاقمند به حضور در این دوره می‌توانند تا ۱۸ اسفند ماه با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی sctae.jdsharif.ac.ir و یا شماره تلفن ۶۶۰۷۵۲۳۷ از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

 

طبق رویه دستورالعمل تخفیف، اعضای سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و بستگان آنها و اعضای کانون جهادگران شریف با ثبت نام در دوره های آموزشی این سازمان، تا ۶۰% تخفیف برخوردار خواهند بود.

پاسخ دهید

*