بیست و یکمین دوره عالی تربیت کارشناس حسابداری برگزار می‌شود

بیست و یکمین دوره عالی تربیت کارشناس حسابداری برگزار می‌شود

مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، بیست و یکمین دوره عالی تربیت کارشناس حسابداری را برگزار می‌کند.

 

در این دوره اموزشی‌که به منظور تربیت کارشناس حسابداری جهت اشتغال در بخش‌های حسابداری و مالی سازمان‌ها و شرکت های مختلف برگزار می شود، مباحث مربوط به حسابداری مالی و تحریر دفاتر قانونی، حسابداری شرکت ها شامل مباحث مربوط به موسسات تجاری و بازرگانی، ثبت عملیات در موسسات بازرگانی و گزارش گیری و تهیه صورت های مالی تجاری ارائه می شود.

حسابداری حقوق و دستمزد، کاربرد نرم افزار Excel در حسابداری و آموزش نرم افزار حسابداری هلو از دیگر محورهای آموزشی این دوره می باشد.

افزایش توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار و ارتقاء سطح علمی شاغلان در صنعت از رسالت‌های مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی صنعتی شریف می باشد. به این منظور و درجهت کمک به اشتغال و ارتقای این افراد، مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف طراحی و اجرای دوره‌های تربیت کارشناس بر اساس مهارت‌های حرفه‌ای لازم جهت فعالیت افراد در گروه‌های مختلف شغلی را برگزار می‌کند.

 

لازم به ذکر است به مناسبت ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب متقضیان تمامی دوره های آموزشی این مرکز از ۱۸ بهمن ماه به مدت ۱۰ روز می توانند از تخفیف ۱۵ الی ۲۲ درصدی استفاده نمایند.

دانشجویان و دانش آموختگان می‌توانند تا ۲۸ بهمن ماه  با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به نشانی sctae.jdsharif.ac.irو یا شماره تلفن ۶۶۰۷۵۶۴۱ از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

پاسخ دهید

*