رئیس جهاددانشگاهی صنعتی شریف:به سمت چند رشته ای شدن حرکت می کنیم

اخبار
رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف در دومین گردهمایی مدیران گروه‌های پژوهشی و مراکز خدمات تخصصی حوزه‌های فنی و مهندسی_علوم پایه جهاد دانشگاهی با تاکید بر اینکه باید بر مسئله تجاری سازی محصولات تمرکز داشته باشیم، اظهار داشت: هم اکنون ۲۰ محصول در جهاددانشگاهی صنعتی شریف موجود است که تجاری سازی نشده‌ است.
حسینعلی حاجیلو افزود: در حال حاضر ساختارهای این سازمان از مباحث آکادمیک دانشگاهی فاصله گرفته و به سمت چند رشته‌ای شدن حرکت می‌کند.
عضو هیات علمی جهاددانشگاهی صنعتی شریف با تاکید بر اینکه باید رابطه سازمان ما با بازار تقویت شود، گفت: هم اکنون در این سازمان ۷ مرکز خدمات تخصصی و ۹ گروه پژوهشی یک قطب علمی اندازه گیری مشغول به فعالیت هستند.
وی افزود: پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف جزو پژوهشکده‌های برتر وزارت دفاع است.
مهندس حاجیلو گفت: در زمینه ی تجاری سازی محصولات این سازمان اقدامات زیادی انجام نشده؛ به همین دلیل حدود ۲۰ محصول داریم که هنوز تجاری سازی نشده‌  است. به منظور تقویت فعالیتها در حوزه ی تجاری سازی، در برنامه های پیش رو، تمرکز خود را بر مسئله تجاری سازی محصولات قرار داده ایم و آنرا جدی تر دنبال می کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت: همچنین به منظور افزایش توانمندی مدیریت پروژه، برنامه‌های منسجمی تدوین شده است تا انشاالله بتوانیم طی دو سال آینده ظرفیت توانمندی سازمان را در حوزه ی مدیریت پروژه به دو برابر افزایش دهیم.
رئیس سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف از راه اندازی کارگاه “نگاه استراتژیک به مسائل” در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف خبر داد.
مطلب قبلی
سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف موفق به دریافت نشان فرهنگ و مدیریت جهادی شد
مطلب بعدی
سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف استارتاپ ویکند درحوزه کارآفرینی و گردشگری برگزار می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست