سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف قرارداد همکاری امضا کردند

بر اساس این قرارداد، پژوهشکده توسعه تکنولوژی در زمینه کنترل کیفیت و نظارت بر تهیه، تامین و بازرسی فنی و انجام آزمایشات لوله، لوازم، قطعات، اتصالات و تجهیزات و ماشین‌های آبیاری طرح‌های آبیاری سطح استان لرستان، به سازمان جهاد کشاورزی این استان، خدمات مشاوره ارائه می‌دهد.

مهندس علی مهدی‌زاده مدیر مرکز توسعه تکنولوژی با بیان این خبر اظهار داشت: همکاری‌های این سازمان با جهاد کشاورزی استان‌های مختلف در کشور و کسب سوابق ارزنده و جلب رضایت کارفرمایان در جهاد کشاورزی و مجری سامانه‌های نوین آبیاری در وزارت جهاد کشاورزی، منجر به ارائه پیشنهاد همکاری از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان به سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف شد و پس از بازدیدی که از مرکز توسعه تکنولوژی و آزمایشگاه فناب انجام شد، در نهایت قرارداد همکاری بین این دو سازمان منعقد گردید.

 

وی گفت: این قرارداد اولین قرارداد همکاری بین پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان می باشد.

مهندس مهدی زاده افزود: مدت زمان اجرای این قرارداد که به امضای دکتر حاجی تاروردی سرپرست پژوهشکده توسعه تکنولوژی و دکتر عبدالرضا بازدار رئیس سازمان جهادکشاورزی استان لرستان رسیده است یکسال می باشد که توسط کارشناسان مرکز توسعه تکنولوژی اجرا می شود.

 

مطلب قبلی
در ارزیابی عملکرد مؤسسات پژوهشی کشور؛پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف موفق به کسب رتبه ی A شد
مطلب بعدی
معرفی کار آمدترین فناوری روز دنیا برای بهبود ایمنی خودروها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست