سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی برگزار شد

اخبار

گروه اتوماسیون صنعتی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، همایش اتوماسیون صنعتی را با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان اجرایی صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، صنایع فولاد، صنایع نظامی،قطعه سازان و…برگزار کرد.

 

در این سمینار که ۱۲ بهمن ماه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد، مباحث مربوط به کابردهای اتوماسیون صنعتی در زمینه ی Process & factory Automation و جایگاه اتوماسیون صنعتی در صنایع داخلی ایران، عارضه یابی و بررسی مسائل و مشکلات تجهیزات اتوماسیون صنعتی در صنایع داخلی بررسی شد. 

موضوع انقلاب چهارم صنعتی، رویکردها و ‌تحولات حوزه اتوماسیون صنعتی و بررسی تجهیزات زیمنس و معرفی نسل جدید تجهیزات در حوزه اتوماسیون صنعتی از دیگر مباحث ارائه شده در این همایش بود.

 

در بخش پایانی این همایش، کارگاه عملی انجام تنظیمات سخت افزار ی و نرم افزار تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی به صورت کاملا عملی و با مشارکت حاضران اجرا شد.

 

با توجه به استقبال مدیران و کارشناسان حوزه اتوماسیون صنعتی، این همایش در ماه های آینده نیز برگزار می شود.

 

علاقمندان به حضور در این همایش می توانند با مرکز آموزش های تخصصی کاربردی به شماره ۶۶۰۷۵۶۴۱ تماس حاصل نموده و یا به سایت  sctae.jdsharif.ac.ir مراجعه نمایند.

 

مطلب قبلی
کتاب سیستم های رادیومتری مایکروویوی “تحلیل و طراحی” ترجمه و منتشر شد
مطلب بعدی
دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست