دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد

اخبار

چهار عنوان دوره آموزشی عمومی و مدیریتی از سوی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف در مراکز مناطق خوزستان، مرکزی، شمالغرب و ری شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد.

در این دوره های آموزشی که با بهره گیری از تجربیات اساتید و مدرسین وزارت نفت و هیئت علمی دانشگاه های کشور برگزار شد، مقررات پرسنلی و اداری کارکنان، روش های حل مسئله و تصمیم گیری، اصول پیشرفته سرپرستی با هدف ارتقاء دانش فنی کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برای بیش از ۹۰ نفر از مدیران، کارشناسان و کارمندان در قالب ۵۸۰۰ نفرساعت در مناطق شهرری، اهواز، اراک و زنجان و به صورت کارگاه آموزشی ارائه شد.

معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف با هدف ارتقاء دانش فنی کارکنان صنعت نفت و گاز کشور، تاکنون  بیش از ۷۰  عنوان دوره و کارگاه آموزشی در حوزه های فنی و تخصصی، مدیریتی، HSE و مالی و حسابداری در حوزه نفت گاز و پتروشیمی برگزار کرده است.

از جمله شرکت های دریافت کننده خدمات آموزشی این سازمان در حوزه نفت و گاز می توان به شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت ملی گاز استان تهران و مناطق و پیمانکاران آن، مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت پاسارگاد، پتروشیمی جم، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت نفت پارس و شرکت نفت بهران اشاره کرد.

 

مطلب قبلی
سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی برگزار شد
مطلب بعدی
چاپ مقاله ی اعضای گروه پژوهشی فناوری خلأ در نشریه بین المللی خلأ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست