صدور موافقت اصولی راه اندازی مرکز آموزشی-تخصصی کوتاه مدت امام حسین(ع)”شماره سه” سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

اخبار

با صدور موافقت اصولی مرکز آموزشی- تخصصی کوتاه مدت امام حسین (ع) “شماره سه “معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، از سوی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی، آماده سازی و تجهیز این مرکز در شرق تهران (منطقه ۱۳) آغاز شده است.
این مرکز در راستای اجرای برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی در زمینه ارتقا و تاسیس مراکز آموزشی و محورهای توسعه ای پیشنهادی و با توجه به پتانسیل و سوابق و تجربیات حوزه آموزش سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف فعالیت خود را از شهریور ماه آغاز می کند.

این مرکز آموزشی با جذب مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی شامل تامین فضا و تجهیز کلاس های آموزشی و با اهداف خیرخواهانه ، راه اندازی می شود.

مشارکت درجهت گسترش، توسعه، ترویج و ارتقا دانش و مهارت در منطقه، کمک به تربیت نیروی انسانی کارآمد و ماهر مورد نیاز بخشهای مختلف و فراهم آوردن زمینه مناسب برای دسترسی ساکنین منطقه به آموزشهای تخصصی کوتاه مدت و پوشش نیازهای آموزشی منطقه از اهداف موسسان این مرکز ذکر شده است.

 

 

مطلب قبلی
امضاء تفاهم نامه همکاری بین مجمع شهرداران آسیایی و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف
مطلب بعدی
رئیس جهاد دانشگاهی صنعتی شریف: اهدافی که به خاطر آن جهاد دانشگاهی شکل گرفته است، باید توسط اعضای جوان این نهاد با روحیه جهادی دنبال شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست