خدمات آزمایشگاهی

 1. خدمات آزمایشگاهی

معرفی آزمایشگاه:

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند در سال ١٣٩١ با هدف کمک به تسهیل تجارت بین المللی و حفاظت سرمایه های ملی از دیدگاه پدافند غیر عامل و بهبود ایمنی و کیفیت محصولاتی که در زندگی ما با آن ها مواجه هستیم و با حمایت اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و حفاظتی تهران تاسیس گردید . در این آزمایشگاه آزمون های مربوط به تائید کیفیت تجهیزات فناوری اطلاعات انجام می شود. 

خدمات آزمایشگاهی

مجوزها و گواهینامه های اخذ شده:

گواهینامه های تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه آزمون های ایمنی تجهیزات فناوری اطلاعات، سازگاری الکترومغناطیسی(EMC) و تعیین معیار مصرف انرژی می باشد.

گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران در زمینه ایمنی وسازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات می باشد .

گواهینامه استاندارد ١٧٠٢٥ ISO/IEC ازمرکز ملی تائید صلاحیت ایران در زمینه آزمون های ایمنی تجهیزات فناوری اطلاعات، سازگاری الکترومغناطیسی(EMC) و تعیین معیار مصرف انرژی می باشد.

آزمایشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو و شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی می باشد.

خدمات و توانایی های تخصصی:

 • انجام آزمون های تعیین کیفیت بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی شامل:
  – آزمون های ایمنی تجهیزات فناوری اطلاعات ١-٦٠٩٥٠ IEC ١-٥٢٣٣ INSO
  – آزمون های سازگاری الکترومغناطیسی EMC
  – آزمون های اندازه گیری مصرف انرژی

خدمات آزمایشگاهی

 • مشاوره در مورد مدیریت کیفت تولید تجهیزات فناوری اطلاعات
 • مشاوره در راه اندازی خط تولید تجهیزات حفاظتی
 • برگزاری دوره های آموزشی در زمینه کیفیت
 • دارای نمایندگی در استان های مختلف کشور
 • پس از دریافت گواهینامه استاندارد ١٧٠٢٥ ISO/IEC این آزمایشگاه در برخی از استان های کشور مجوز نمایندگی را داده است و آمادگی همکاری و ایجاد دفاتر نمایندگی در سایر استان ها را دارد.

 

اعتبارات شبکه آزمایشگاهی در سال 1400 اعلام شد؛ 100 میلیون ریال اعتبار به اعضای هیئت علمی ارائه می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر روی عنوان کلیک نمایید.

ضمنا این آزمایشگاه در سال 1400 علاوه بر اعتبارات شبکه آزمایشگاهی برای اعضای هیات علمی، بیست درصد تخفیف ویژه  در صورت درخواست خدمات در نظر گرفته است.

عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

خدمات آزمایشگاهی

تمامی آزمایشگاه های پژوهشی در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و شرکت های خصوصی در سراسر کشور می توانند عضو شبکه ازمایشگاهی فناوری های راهبردی شوند.

برای آگاهی از نحوه ثبت نام و عضویت آزمایشگاه ها در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بر روی آدرس زیر کلیک نمایید.

https://labsnet.ir/page/3732