آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند

معرفی آزمایشگاه:

آزمايشگاه سامانه هاي الکترونيکي و هوشمند در سال ١٣٩١ با هدف کمک به تسهيل تجارت بين المللي و حفاظت سرمايه هاي ملي از ديدگاه پدافند غير عامل و بهبود ايمني و کيفيت محصولاتي که در زندگي ما با آن ها مواجه هستيم و با حمايت اتحاديه صنف توليد کنندگان و تعميرکاران لوازم الکترونيک و حفاظتي تهران تاسيس گرديد . در اين آزمايشگاه آزمون هاي مربوط به تائيد کيفيت تجهيزات فناوري اطلاعات انجام مي شود.

مجوزها و گواهینامه های اخذ شده:

گواهينامه هاي تائيد صلاحيت آزمايشگاه همکار از سازمان ملي استاندارد ايران در زمينه آزمون هاي ايمني تجهيزات فناوري اطلاعات، سازگاري الکترومغناطيسي(EMC) و تعيين معيار مصرف انرژي می باشد.

گواهينامه تائيد صلاحيت آزمايشگاه همکار از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ايران در زمينه ايمني وسازگاری الکترومغناطيسي تجهيزات ارتباطي و فناوري اطلاعات مي باشد .

گواهینامه استاندارد ١٧٠٢٥ ISO/IEC ازمرکز ملی تائید صلاحیت ایران در زمينه آزمون هاي ايمني تجهيزات فناوري اطلاعات، سازگاري الکترومغناطيسي(EMC) و تعيين معيار مصرف انرژي می باشد.

آزمايشگاه عضو شبکه آزمايشگاهي فناوري نانو و شبکه آزمايشگاهي فناوري هاي راهبردي مي باشد.

خدمات و توانایی های تخصصی:

  • انجام آزمون هاي تعيين کيفيت بر اساس استاندارد هاي ملي و بين المللي شامل:

– آزمون هاي ايمني تجهيزات فناوري اطلاعات ١-٦٠٩٥٠ IEC ١-٥٢٣٣ INSO

– آزمون هاي سازگاري الکترومغناطيسي EMC

– آزمون هاي اندازه گيري مصرف انرژي

  • مشاوره در مورد مديريت کيفت توليد تجهيزات فناوري اطلاعات
  • مشاوره در راه اندازي خط توليد تجهيزات حفاظتي
  • برگزاري دوره هاي آموزشي در زمينه کيفيت
  • دارای نمایندگی در استان های مختلف کشور
  • پس از دریافت گواهینامه استاندارد ١٧٠٢٥ ISO/IEC این آزمایشگاه در برخی از استان های کشور مجوز نمایندگی را داده است و آمادگی همکاری و ایجاد دفاتر نمایندگی در سایر استان ها را دارد.

 

اعتبارات شبکه آزمایشگاهی در سال 1400 اعلام شد؛ 100 میلیون ریال اعتبار به اعضای هیئت علمی ارائه می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر روی عنوان کلیک نمایید.

ضمنا این آزمایشگاه در سال 1400 علاوه بر اعتبارات شبکه آزمایشگاهی برای اعضای هیات علمی، بیست درصد تخفیف ویژه  در صورت درخواست خدمات در نظر گرفته است.

عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

تمامی آزمایشگاه های پژوهشی در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و شرکت های خصوصی در سراسر کشور می توانند عضو شبکه ازمایشگاهی فناوری های راهبردی شوند.

برای آگاهی از نحوه ثبت نام و عضویت آزمایشگاه ها در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بر روی آدرس زیر کلیک نمایید.

https://labsnet.ir/page/3732

 

فهرست