از سوی سازمان انتشارات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، کتاب “اصول طراحی شبکه‌های توزیع محتوا” منتشر شد

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. از سوی سازمان انتشارات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، کتاب “اصول طراحی شبکه‌های توزیع محتوا” منتشر شد
اخبار سازمان
QR Code
از سوی سازمان انتشارات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، کتاب "اصول طراحی شبکه‌های توزیع محتوا" منتشر شد

کتاب ” اصول طراحی شبکه‌­های توزیع محتوا” ویژه علاقمندان به آشنایی کلی با مفهوم شبکه‌های توزیع محتوا و نحوه کارکرد، اجزای تشکیل دهنده آن از سوی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف يكي از روش­‌های کارای توزيع محتوا به كاربران نهايي، به‌­کارگیری شبكه توزيع/تحويل محتوا (CDN) است. بنابراين پياده­‌سازي شبكه تحويل محتوا با معماري مناسب تا حد مطلوبي مي­تواند مسئله توزيع محتوا به كاربران نهايي را بهبود دهد. هدف از نگارش این کتاب آشنایی خوانندگان و علاقمندان با اصول طراحي منطقي شبكه­‌هاي توزيع محتوا و المان­‌هاي اساسي آن است که در نتیجه آن، اصلي­‌ترين پیمانه­‌هاي معماري شبكه تحويل محتوا بيان گردیده و قابليت­‌ها و وظايف هر كدام از آنها به تفكيك، مشخص شده است.

گفتنی است این کتاب به نویسندگی دکتر پژمان گودرزی (دانشیار پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات) و دکتر هادی امیری (دانشیار دانشگاه تهران) در 23 فصل تنظیم شده است.

علاقمندان جهت تهیه کتاب می­توانند با انتشارات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف به شماره 67641215-021 تماس حاصل نمایند و یا به آدرس سایت 16book.irمراجعه نمایید.