سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف موفق به دریافت نشان فرهنگ و مدیریت جهادی شد

  1. اخبار سازمان
  2. سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف موفق به دریافت نشان فرهنگ و مدیریت جهادی شد

در دهمین همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی؛
سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف موفق به دریافت نشان فرهنگ و مدیریت جهادی شد
در دهمین همایش ملی و اولین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی، طرح ارائه شده از سوی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف به عنوان طرح‌ و الگوی برتر، موفق به دریافت نشان فرهنگ و مدیریت جهادی شد.

DSC_2335

این طرح با عنوان «تدوین دانش فنی، بومی‌سازی، تدوین استاندارد ملی، کنترل کیفیت، نظارت و ارتقای تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات سیستم‌های آبیاری مدرن کشور» در نشست تخصصی «فرهنگ و مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، علم و فناوری»، توسط مهندس علی مهدی‌زاده مدیر مرکز خدمات تخصصی توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف ارائه و به عنوان یکی از طرح های برتر و موفق این همایش انتخاب شد.

همچنین، در این همایش از مقاله ی عضو هیات علمی جهاددانشگاهی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف با عنوان «الگوی پرورش منابع انسانی مبتنی بر فرهنگ جهادی- تجربه جهاد دانشگاهی» تقدیر شد.

در مراسم اختتامیه این همایش، نشان فرهنگ و مدیریت جهادی و لوح تقدیر طرح و الگوی برتر به دکتر محمدصادق حاجی تاروردی رئیس پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف اهدا شد.
یادآور می شود، در این همایش که با شرکت نهادها و وزارتخانه های مختلف برگزار شد، سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف نیز در سه کمیته «علمی»، «طرح ها و الگوها» و «فرهنگی – هنری» حضور فعال داشت؛ همچنین در نمایشگاهی که در حاشیه این همایش برگزار شد، سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در غرفه ای به معرفی محصولات و دستاوردهای پژوهشی خود در حوزه های مختلف مهندسی خود پرداخت.

در دهمین همایش ملی و اولین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی با رویکرد اقتصاد مقاومتی که ۲۴ و ۲۵ مردادماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، در بخش طرح‌ها و الگوهای برتر و موفق، ۱۰۰ عنوان طرح و پروژه از سوی وزارت‌خانه‌های آموزش و پرورش، امور خارجه، امور اقتصاد و دارایی، جهادکشاورزی، نفت و همچنین بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف ارائه شده بود.

لینک خبر ایسنا

 

مطلب قبلی
برگزاری کارگاه «طبقه بندی و کدگذاری پسماندهای صنعتی و ویژه»
مطلب بعدی
قرارداد همکاری بین سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و پژوهشکده توسعه تکنولوژی جهاددانشگاهی صنعتی شریف به امضاء رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.