مرکز پدافند غیر عامل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در نمایشگاه سیستم‌های ایمنی و حفاظتی

  1. اخبار سازمان
  2. اخبار مرکز پدافند غیرعامل
  3. مرکز پدافند غیر عامل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در نمایشگاه سیستم‌های ایمنی و حفاظتی

مرکز پدافند غیرعامل سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در هشتمین دوره از نمایشگاه سیستم‌های ایمنی و حفاظتی حضور یافت.

در این نمایشگاه، مرکز پدافند غیرعامل سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف به ارائه‌ی خدماتی در حوزه تست استاندارد تجهیزات مداربسته و ضبط‌کننده‌های دیجیتال در آزمایشگاه سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند، آزمایش سازگاری الکترومغناطیسی، صدور گواهی انطباق دوربین مداربسته و DVR طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی، تدوین استانداردهای ملی، اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری و همین طور طراحی، نظارت و مشاوره سیستم‌های دوربین مداربسته و سامانه های هوشمند پرداخت.

نشریه دنیای حفاظت در گزارش خود از این نمایشگاه در معرفی مرکز پدافند آورده است، این مرکز به بررسی و تست فنی تجهیزات مبادرت می‌کند و مشاوره‌ی خود را به پروژه‌های مختلف ارائه می‌نماید. از جمله مواردی که در آزمایشات این مرکز به کار می‌رود، تست ایمنی و تست اینرسی تجهیزات است. مرکز پدافند تاکنون با پروژه های زیادی همکاری داشته که ارائه‌ی مشاوره به سازمان راهداری، بانک دی، نیروگاه فارس، خدمات و پشتیبانی داروپخش و گمرک جمهوری اسلامی از این جمله می‌باشند.

padafand 02

 

مطلب بعدی
گواهینامه «تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار» از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران برای سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف صادر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.