حضور جهاددانشگاهی صنعتی شریف در همایش فرهنگ و مدیریت جهادی

  1. اخبار سازمان
  2. حضور جهاددانشگاهی صنعتی شریف در همایش فرهنگ و مدیریت جهادیدهمین همایش و نخستین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در بخش های اقتصادی، فرهنگی و تحقیقاتی ۲۴ و ۲۵ مردادماه در باغ موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد.

photo_2016-08-14_17-09-03

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی شریف، در این جشنواره که با شرکت نهادها و وزارتخانه هایی مختلفی همچون وزارت نفت، وزارت علوم، وزارت صنایع و.. برگزار شد، سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف نیز در سه کمیته های علمی – پژوهشی، فرهنگی – هنری و بازدیدها با این همایش همکاری داشته است؛ همچنین در نمایشگاهی که در حاشیه این همایش برگزار شد، جهادشریف در غرفه ای به معرفی محصولات و دستاوردهای پژوهشی خود در حوزه های مختلف مهندسی پرداخت.

بنابراین گزارش، در نخستین روز این همایش آیت الله حسن عالمی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و دکتر پیمان فلسفی، مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه و دبیر همایش از غرفه جهاددانشگاهی شریف بازدید کردند.

photo_2016-08-14_17-07-39
همچنین، محورهای اصلی این همایش فرهنگی، مبانی فلسفی و بنیان های نظری فرهنگ و مدیریت جهادی، مأموریت و رسالت فرهنگ و مدیریت جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی و تجارت، کارکردها، ظرفیت ها و راهبردهای فرهنگ و مدیریت جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی است که طی دو روز کارگاه هایی با موضوعات مذکور در این همایش برگزار شد.
دهمین همایش ملی و نخستین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی ۲۴و ۲۵ مردادماه جاری در سطح ۱۱ وزارتخانه و ۳۰ دستگاه و نهاد دولتی و غیردولتی و دانشگاه ها در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

مطلب قبلی
نتایج اجرای پایلوت پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی در شهر قزوین
مطلب بعدی
تقدیر از مقاله عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی شریف در همایش فرهنگ و مدیریت جهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.