نتایج اجرای پایلوت پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی در شهر قزوین

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. نتایج اجرای پایلوت پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی در شهر قزوین

به عنوان طرح برگزیده جایزه جهانی برنامه اسکان بشر ملل متحد انتخاب شد:

نتایج اجرای پایلوت پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی در شهر قزوین

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، نتایج اجرای پایلوت پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی در شهر قزوین که به همت متخصصان گروه پژوهشی فناوری اطلاعات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف اجرا شده است، به عنوان طرح برگزیده جایزه جهانی بهترین تجارب و راهبردهای محلی برنامه اسکان بشر ملل متحد در ششمین همایش شهر ایده آل و اولین جشنواره برترین عملکرد شهرداری های کشور انتخاب شد.

پس از انتخاب این طرح به عنوان طرح برگزیده جایزه جهانی برنامه اسکان بشر ملل متحد، شهردار و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین نیز با اعطای تقدیرنامه ای از زحمات متخصصان سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برای اجرای پروژه سامانه ارتباطات هوشمند خودرویی در شهر قزوین تقدیر کردند.

در این تقدیر نامه آمده است:

با عنایت به برگزاری اولین جشنواره برترین عملکرد شهرداری ها در حوزه حمل و نقل بر اساس شاخص های جایزه جهانی بهترین تجارب و عملکردهای محلی(Best practice) سازمان اسکان بشر ملل متحد وun – Habitat) بر اساس رای داوران این جشنواره، پروژه ارتقاء حمل و نقل همگانی با محوریت هوشمند سازی سازمان اتوبوسرانی قزوین به عنوان رتبه برتر در کشور انتخاب گردید.

بدینوسیله از تلاش های شما و همکارانتان که مجری این پروژه بوده اید تقدیر بعمل می آید و توفیق روزافزون حضرتعالی و همکاران را از خداوند متعال مسئلت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.