معاونت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف؛ بر اساس نیاز کشور در حوزه های امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات از یک سو و تجربیات ارزشمند این سازمان در حوزه امنیت اطلاعات و فناوری اطلاعات در ارائه خدمات به برخی از سازمان ها و صنایع کشور از سوی دیگر، اقدام به ارائه خدمات آموزش در قالب دپارتمان امنیت سایبری نموده و آماده همکاری و ارائه خدمت به سازمان ها و صنایع مختلف کشور می باشد.

معاونت آموزش با هدف تسهیل دسترسی علاقه مندان  از سراسر کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی، تمامی دوره­ها را بصورت آنلاین برگزار می نماید.

دوره های برنامه ریزی شده برای فصل پاییز شامل Network plus،  Security plus، FortiGate firewall (NSE4)، CISSP، CEH-V11 و ISMS می باشند.

به دلیل گسترش استفاده از  تجهیزات مختلف هوشمند و رایانه ای و همچنین توسعه  روز افزون بکارگیری خدمات برخط  در سازمان های مختلف در سطح کشور و اهمیت بیش از پیش امنیت اطلاعات و ارتباطات، علیرغم اهتمام موسسات مختلف همچنان لزوم تربیت نیروهای متخصص در این زمینه در سطح کشور به شدت احساس می شود. بر این اساس معاونت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با توجه به رویکرد کلان معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی در خصوص توسعه منابع انسانی ماهر در حوزه های کلیدی اقدام به توسعه دوره های اموزشی امنیت اطلاعات و ارتباطات با رویکرد پشتیبانی از منافع ملی نموده است.

مهندس عطائیان سرپرست معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با تشریح دلایل فوق با اشاره به نیاز بازار کار به نیروهای متخصص این حوزه، بیان کرد دوره های آموزشی تخصصی و پروژه محور برای توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان با همکاری اساتید مجرب و متخصص طراحی و بصورت فصلی برگزار می گردد.

دانشجویان و دانش‌آموختگان علاقه‌مند به حضور در این دوره می‌توانند با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی online.jsharif.com  یا شماره تلفن 66075233 از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

دوره های امنیت سایبری 01

لینک خبر ایسنا

 

مطلب قبلی
مرکز همایش های جهاد دانشگاهی شریف با همکاری مدرسه عالی مدیریت و پروژه برگزار می کند: سمینار مدیریت سازمان ها در عصر فرادانش
مطلب بعدی
افتتاح چهارمین دفتر آزمایشگاه سامانه هوشمند جهاددانشگاهی صنعتی شریف در زاهدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست