امضاء تفاهم نامه همکاری بین شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو IKIDO و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

  1. اخبـار
  2. اخبار حوزه خودرو
  3. امضاء تفاهم نامه همکاری بین شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو IKIDO و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

این تفاهم‌ نامه با هدف توسعه پژوهش های کاربردی، رفع مشکلات صنایع و تامین ملزومات و تجهیزات مورد نیاز و ایجاد تحول در زمینه های طراحی، مشاوره و تولید با بهره گیری از توانمندی های مشترک سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو IKIDO به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه که به امضای دکتر آخوندی رییس سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و مهندس زارع نژاد مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو IKIDO رسیده است، دو مجموعه در زمینه های تحقیق و توسعه (R&D) در حوزه فعالیت های صنعت خودرو همکاری می کنند.

 مدت زمان این تفاهم نامه که سه شنبه 20 مهرماه به امضا رسید، پنج سال تعیین شده است که در صورت تمایل طرفین قابل تمدید می باشد.

قبل از امضاء تفاهم نامه، مدیران شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو IKIDO از توانمندی های مراکز خدمات تخصصی، گروه های پژوهشی، آزمایشگاه ها و کارگاه های ساخت سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف بازدید کردند.

همچنین در جلسه ای که در حاشیه ی این بازدید و قبل از امضا تفاهم نامه، با حضور مدیران هر دو مجموعه برگزار شد، درباره ی زمینه های همکاری بحث و تبادل نظر شد.

تفاهم نمه همکاری 2 14000720

 

خبرگزاری ایسنا