اولین گواهینامه صلاحیت ارائه خدمات در حوزه پدافند الکترونیکی صادر شد

  1. اخبـار
  2. اولین گواهینامه صلاحیت ارائه خدمات در حوزه پدافند الکترونیکی صادر شد

سازمان پدافند غیر عامل کشور، اولین گواهینامه صلاحیت ارائه خدمات در حوزه تخصصی سخت افزار الکترواپتیک با نوع کاربری خدمات مشاوره و ارزیابی را برای آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف صادر کرد.

این آزمایشگاه با دریافت گواهینامه یاد شده که به تایید رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، سردار دکتر غلام رضا جلالی رسیده است، صلاحیت ارائه خدمات در حوزه پدافند الکترونیک از سازمان پدافندغیرعامل کشور را کسب نموده است.

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف همچنین اولین گواهینامه تایید صلاحیت آزمون معیار مصرف انرژی در ماینرهای رمز ارزها (تجهیزات استخراج رمز ارزها) را درسال گذشته از مرکز تایید صلاحیت ایران(NACI) دریافت نموده و در حال حاضر به عنوان آزمایشگاه مرجع این آزمون ها در کشور شناخته شده است.

مدیر آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در این زمینه اظهار داشت: این آزمایشگاه با توجه به تخصص، تجربه و مسئولیت اجتماعی، تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت در این حوزه ها به کار گرفته و با دریافت گواهینامه های صلاحیت از سازمان های مرجع، ارتقاء کیفی هر چه بیشتر برای ارایه خدمات تخصصی در حوزه های مربوطه را سرلوحه برنامه های خود قرارداده است.

عابدی مدیر آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند جهادانشگاهی صنعتی شریف گفت: با صدور این گواهینامه ها، واردکنندگان و استفاده کنندگان تجهیزات الکترونیکی(IT) می توانند برای راستی آزمایی، کیفیت و تعیین مشخصات تجهیرات از خدمات این آزمایشگاه بهره مند شوند.

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند با بیش از ده سال سابقه فعالیت، به عنوان آزمایشگاهی پیشرو در زمینه آزمون تجهیزات الکترونیکی و بازوی حراست سازمان های دولتی و مشاور امین برای مناقصه گران و خریداران تجهیزات، توانسته است خدمات و راستی آزمایی فراوانی به کارفرمایان دولتی و خصوصی ارائه نماید.

[post_thumbnail]