جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند: دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند: دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4
اخبار سازمان
QR Code
جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند: دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با همکاری انجمن مدیریت پروژه ایران (نماینده IPMA جهانی در ایران)، دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4 برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، متقاضیان حضور در دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4 می توانند در این دوره آموزشی که توسط مرکز آموزش های تخصصی کاربردی این سازمان و با نظارت انجمن مدیریت پروژه ایران برگزار می شود، شرکت کرده و در صورت کسب امتیاز لازم، گواهینامه بین المللی مدیریت پروژه IPMA-D را دریافت نمایند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، هم اکنون این فرصت فراهم شده است تا دوره پیشرفته مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4 که توسط انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) اروپا منتشر شده است به صورت مجازی برگزار شده و گواهینامه بین المللی IPMA-D که یکی از مدارک بین المللی شناخته شده در زمینه مدیریت پروژه است با طی کردن این دوره، توسط نماینده IPMA جهانی در ایران (انجمن مدیریت پروژه ایران)، برای کارشناسان و فعالان حوزه مدیریت پروژه صادر شود.

تدریس دوره پیشرفته مدیریت پروژه حرفه ای، بصورت مجازی توسط مهندس رضا آتش فراز مدرس مورد تایید انجمن مدیریت پروژه در مرکز آموزش های تخصصی کاربردی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف انجام می شود.

متقاضیان پس از گذراندن این دوره آموزشی و کسب نمره قبولی، برای دریافت مدرک بین المللی به موسسه IPMA معرفی خواهند شد.

کشور ایران یک کشور در حال توسعه می باشد و هم اکنون در راستای تحقق سند چشم انداز 1404، انبوهی از پروژه ها در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز و پتروشیمی، نیرو، صنایع، ساختمان، مخابرات و نرم افزار، تعریف شده و در حال اجرا می باشند و در آینده نیز پروژه های زیادی تعریف و اجرا خواهد شود. تحقق پروژه ها مطابق اهداف برنامه ریزی شده، نیازمند آن است که متخصصانی که در زمینه اجرای پروژه ها فعال هستند، از دانش روز مدیریت پروژه در سطح بین المللی برخوردار باشند. در همین راستا جهاد دانشگاهی صنعتی شریف یکی از اهداف خود را ترویج دانش روز مدیریت پروژه در کشور قرار داده است و در این راستا نسبت به برگزاری همایش های فصلی مدیریت پروژه و برگزاری دوره های کابردی مدیریت پروژه اقدام کرده و تا کنون موفق شده است بیش از ۹۸ نفر کارشناس و متخصص مدیریت پروژه را تربیت نماید.

برای ثبت نام در دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4 به سایت www.sctae.info مراجعه و یا با شماره ی 66075626 تماس حاصل نمایید.

جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند: دوره مدیریت پروژه حرفه ای بر اساس استاندارد ICB4