همایش ظرفیت های همکاری شرکت ها و نهادهای دانش بنیان و گروه صنعتی ایران خودرو

  1. اخبـار
  2. همایش ظرفیت های همکاری شرکت ها و نهادهای دانش بنیان و گروه صنعتی ایران خودرو

همایش «ظرفیت‌های همکاری شرکت‌ها و نهاد‌های دانش‌بنیان و گروه صنعتی ایران‌خودرو»، با هدف اعلام نیازمندی‌های فناورانه صنعت خودرو به نخبگان، فناوران و شرکت‌ها و نهاد‌های دانش‌بنیان با حضور تنی چند از مسوولان علمی و صنعتی و همراهی انجمن‌های تخصصی و علمی، انجمن‌های خودروسازی و قطعه‌سازی و دانشگاهیان، شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علمی فناوری کشور برگزار خواهد شد.

در این همایش، هم‌زمان با ارایه پیشرفت‌های فناورانه گروه صنعتی ایران‌خودرو و تشریح حرکت‌های کلان در زمینه توسعه زیست‌بوم فناوری، نیازمندی‌های فناورانه عرضه خواهد شد و فرآیند‌های کلان جذب ایده‌ها و نوآوری‌های مورد نیاز، زمینه‌های سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر و حمایت‌های ساختاری از نوآوران و فناوران در زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران‌خودرو عرضه خواهد شد.

در همایش یادشده، بیش از ۲۰ کارگاه و نشست تخصصی با موضوعات مختلف از جمله فناوری‌های توسعه پلتفرم‌ها، موتور، کاتالیست و کاهش آلایندگی، انتقال قدرت، پلتفرم‌های برق و الکترونیک، ساخت و تولید پلیمر‌ها و فلزات پیشرفته، باتری و فناوری‌های کلیدی در خودرو‌های برقی، خدمات پس از فروش، کسب وکار‌های نوین و… در حیطه خودرو‌های سواری و سنگین ارایه می‌شود.

گفتنی است، همایش «ظرفیت‌های همکاری شرکت‌ها و نهاد‌های دانش‌بنیان و گروه صنعتی ایران‌خودرو»، در روز‌های ۲۲ و ۲۳ خرداد سال جاری در سالن همایش‌های شرکت ساپکو برگزار می‌شود.

در نمایشگاه جانبی، قطعات وارداتی خودروها که نیازمند داخلی سازی است در معرض دید شرکت کنندگان در همایش «ظرفیت‌های همکاری شرکت‌ها و نهاد‌های دانش‌بنیان و گروه صنعتی ایران‌خودرو» قرار می‌گیرد.

لینک ثبت نام برای حضور در همایش