امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه در زمینه ی فعالیت های آزمایشگاهی و آموزشی در استان بوشهر/ افتتاح نمایندگی آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه در زمینه ی فعالیت های آزمایشگاهی و آموزشی در استان بوشهر/ افتتاح نمایندگی آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند

تفاهم نامه سه جانبه همکاری مشترک با هدف توسعه و ترویج استانداردهای ملی و بین المللی در حوزه ی فعالیت های آزمایشگاهی و آموزشی بین سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، اداره کل استاندارد و جهاد دانشگاهی استان بوشهر امضا شد.

استفاده بهینه از توانایی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی طرفین و همکاری در فعالیت‌های تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی مرتبط  برنامه‌ریزی و طراحی دوره‌های آموزشی مرتبط،  توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد بخشی از محورهای این تفاهم نامه می باشد.
برگزاری دوره‌های آموزشی و گردهمایی‌های علمی مرتبط، استانداردسازی کیفیت مواد، وسایل و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، آموزش استانداردسازی مکان، وسایل و تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی، توسعه آموزش‌های مهارتی و ارائه پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی در امر استانداردهای اجتماعی، ترویجی و نظرسنجی های موردنیاز با توجه به توانمندی جهاددانشگاهی از دیگر محورهای تفاهم نامه است.

امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه در زمینه ی فعالیت های آزمایشگاهی و آموزشی در استان بوشهر/ افتتاح نمایندگی آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند
مدت اعتبار این تفاهم‌نامه که به امضاء دکتر آخوندی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، دکتر بهره مند مدیرکل اداره کل استاندارد استان بوشهر و علی احمدی زاده رئیس جهاددانشگاهی واحد بوشهر رسیده است، به مدت ۲ سال تعیین شده و در پایان مدت اعتبار، برای دوره‌های بعدی قابل تمدید است.
گفتنی است، با صدور گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهها (استاندارد ISO/IEC17025 ) از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران برای آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند مرکز پدافند غیرعامل سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، این آزمایشگاه به عنوان یکی از آزمایشگاههای معتبر و مرجع ایران که توانایی انجام خدمات در سطح ملی را دارا می باشد معرفی شده است.
آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی هوشمند سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، همچنین تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار بابت تجهیزات مخابراتی (سوئیچ و روتر) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعیین معیار مصرف انرژی و دستور العمل برچسب انرژی برای تجهیزات اداری وتجهیزات تصویر پردازی را نیز دارا می باشد.
هم اکنون با توسعه و ارتقاء کیفیت فعالیتها و دریافت مجوزهای لازم، مرکز خدمات پدافند غیرعامل سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف ارائه مشاوره و خدمات آزمایشگاهی را در استان تهران به سازمان های دولتی ،خصوصی و بانکها در زمینه تجهیزات IT از قبیل دوربین مدار بسته ، سرور ، لب تاپ ،NVR ،DVR ، کامپیوتر و… را ارائه می کند.
با امضاء تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، اداره کل استاندارد و جهاد دانشگاهی استان بوشهر که سه شنبه ۳۰مهرماه انجام شد، توسعه برنامه های این آزمایشگاه در زمینه ی ارائه خدمات مشاوره وآزمون در سایر استان های کشور نیز مهیا شده است.
خبرهای مرتبط: