مهلت شرکت در رویداد ایده پردازی «اکسیر» با محوریت فناوری اطلاعات تا 18 خردادماه می باشد

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. مهلت شرکت در رویداد ایده پردازی «اکسیر» با محوریت فناوری اطلاعات تا 18 خردادماه می باشد
اخبار سازمان
QR Code
مهلت شرکت در رویداد ایده پردازی «اکسیر» با محوریت فناوری اطلاعات تا 18 خردادماه می باشد

این رویداد که با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، بنیاد نخبگان استان و مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم در حال برگزاری است در شش محور فناوری اطلاعات سلامت، فناوری اطلاعات گردشگری، بازی های رایانه ای، ارائه کسب و کارهای مبتنی بر موبایل، اینترنت اشیا و وب سایت های اینترنتی و تبلیغات ایده جذب می‌کند.

علاقه مندان به شرکت در رویداد اکسیر می توانند با مراجعه به وبسایت جهاد دانشگاهی استان قم یا لینک http://jd-qom.ac.ir/fa/form/520 و یا آیدی تلگرام و ایتا @jd_mehra ایده خود را ارسال کنند.

طبق رسم رویدادهای برگزار شده در جهاد دانشگاهی در این رویداد نیز کارگاه های آموزشی مختلفی در حاشیه جذب ایده ها برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه ها نیز می توانند با مراجعه به لینک http://31654.ir/fa/form/259 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ایده های اول تا سوم این رویداد استانی به ترتیب 15،000،000 ریال، 10،000،000 ریال و 7،000،000 ریال و یک ایده به عنوان ایده شایسته تقدیر به مبلغ 4،000،000 ریال، جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

صاحبان ایده‌های برتر و شایسته تقدیر از حمایت های مادی و معنوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جهاد دانشگاهی استان قم و بنیاد ملی نخبگان قم نیز بهره مند خواهند شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با دبیرخانه می‌توانند با شماره 37832878 – 025 تماس بگیرند.