ششمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ایران در تاریخ 14 لغایت 17 آذرماه سالجاری توسط شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی :برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، ششمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ایران با هدف به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردهای کشاورزی در تاریخ 14 لغایت 17 آذرماه سالجاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

شایان ذکر می باشد، این نمایشگاه با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان محیط زیست در تاریخ چهاردهم آذر ماه افتتاح شد.

برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ایران

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز ششمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی(سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات ، نهاده ها، کشت های گلخانه ای) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در سالن خلیج فارس آغاز به کار کرد و تا 17 آذر ادامه می یابد.

علیرضا صدرزاده دبیر این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: این نمایشگاه با حضور 150 شرکت توانمند داخلی برگزار می شود که آخرین دستاوردهای نوین  در حوزه های آبیاری، نهاده ها، کشت گلخانه ای و مکانیزاسیون کشاورزی را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

وی در باره اینکه چرا در این نمایشگاه شرکت کننده خارجی نداریم؟ گفت: در حوزه های گفته شده توانمندی در داخل آنقدر بالاست که نیازی به حضور شرکت های  خارجی نیست و آنها چیزی به توانمندی داخل اضافه نخواهند کرد در عین حال از شرکت های خارجی برای بازدید دعوت شده تا محصولات ما را خریداری کنند.

صدرزاده تصریح کرد: در کنار این نمایشگاه، همایش روز جهانی خاک و 50 دورزه آموزشی به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس

پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا