انجمن رمز ایران در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند:نشست هم اندیشی با موضوع «بدافزارها و ضدبدافزارها، چالش ها، موانع و راهکارها»

  1. اخبـار
  2. اخبار حوزه فناوری اطلاعات
  3. انجمن رمز ایران در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند:نشست هم اندیشی با موضوع «بدافزارها و ضدبدافزارها، چالش ها، موانع و راهکارها»

 

نشست هم اندیشی با موضوع «بدافزارها و ضدبدافزارها، چالش ها، موانع و راهکارها» از سلسله نشست های انجمن رمز ایران، ۲۷ بهمن ماه به همت انجمن رمز ایران در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، «چالش های علمی و وضعیت تحقیقات دانشگاهی در حوزه بدافزار و ضد بدافزار»، «رشد بدافزارها و باج افزارها و معضلات استفاده از ضد بدافزارهای خارجی» و همچنین«مشکلات تولید و موانع توسعه ضدبدافزار بومی در کشور» از جمله ی موضوعات این نشست می باشد که با حضور متخصصان حوزه ی رمز مورد بررسی قرارمی گیرد.

سومین نشست هم اندیشی انجمن رمز ایران در سال ۹۵ با موضوع «بدافزارها و ضدبدافزارها، چالش ها، موانع و راهکارها» روز ۲۷ بهمن ماه جاری، ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن، اساتید و محققین دانشگاه و فعالان صنعت افتا برگزار می شود.

از علاقمندان به حضور در سومین نشست هم اندیشی انجمن رمز ایران دعوت بعمل می آید در این نشست حضور بهم رسانند.
مشارکت فعال در تدوین سند امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا)، پیشنهاد سیاست های کلی نظام در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، برگزاری میزگردهای بررسی مسائل مبتلابه حوزه افتای کشور، برگزاری منظم کنفرانس های سالانه انجمن رمز ایران، راه اندازی شاخه های دانشجویی انجمن در دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور، تاسیس موسسه توسعه و گسترش افتا بعنوان بازوی اجرایی انجمن، بخشی از فعالیت های شاخص انجمن رمز ایران می باشد.

انجمن رمز 95