معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند:کارگاه عملی مدیریت پروژه حرفه ای

  1. اخبار سازمان
  2. معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند:کارگاه عملی مدیریت پروژه حرفه ای
اخبار سازمان
QR Code

به منظور پاسخگویی به نیاز بازار کار در جهت پیشبرد بهتر پروژه ها، دوره مدیریت پروژه حرفه ای توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود.

در این دوره ی آموزشی که در ۲۰ جلسه و در ۷۶ ساعت برگزار می شود، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های صنایع، مدیریت، عمران، فناوری اطلاعات، افراد فعال درحوزه های استراتژی، برنامه ریزی، مدیریت عملکرد، افراد فعال در حوزه های کنترل برنامه‌ریزی تولید و عملیات، افراد فعال در حوزه‌های برند، بازاریابی، فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان، افراد فعال در حوزه‌های مدیریت پروژه و مدیران عامل و مدیران ارشد سازمانها می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

علاقمندان به حضور در کارگاه عملی مدیریت پروژه حرفه ای براساس PMBOK می توانند تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به نشانی www.sctae.jdsharif.ac.irو یا تماس باشماره ۶۶۰۷۵۶۲۶ از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

مطلب قبلی
در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در اهواز انجام شد: رونمایی از دو ابزار پیشرفته درون چاهی لوله مغزی سیار
مطلب بعدی
بازدید مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران از سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.