امضاء تفاهم نامه همکاری بین مجمع شهرداران آسیایی و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

  1. اخبار سازمان
  2. امضاء تفاهم نامه همکاری بین مجمع شهرداران آسیایی و سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف
اخبار سازمان
QR Code
شهرداران آسیایی

این تفاهم نامه با هدف ایجاد و توسعه همکاری بین مجمع شهرداران آسیایی و سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در خصوص بهره مندی از ظرفیت های مدیریتی، آموزشی، فنی و مهندسی طرفین برای اخذ و اجرای پروژه  امضاء شد.

 بومی سازی الگوهای توسعه پایدار شهری،  تعریف و انجام پروژه های مطالعاتی در حوزه های مورد نیاز و برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت تخصصی مورد نیاز مجمع شهرداران آسیایی بخشی از موضوعات همکاری بر اساس این تفاهم نامه است.

برگزاری دوره های آموزش غیرحضوری،  تعریف و انجام پروژه های موردنیاز،  برگزاری دوره آموزشی، همایش، نشست، بازدید، سمینار تخصصی به صورت داخلی و بین‌المللی و همچنین  تامین اساتید مجرب برای دوره های آموزشی مورد نیاز مجمع از دیگر موضوعات همکاری می باشد.
مدت زمان این تفاهم نامه که دوشنبه ۷ مردادماه به امضای دکتر علیرضا آخوندی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و دکتر گشتاسب مظفری دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی رسید،  ۲ سال می باشد که با توافق طرفین قابل تمدید است.
مطلب قبلی
عضو هیات علمی گروه پژوهشی متالورژی به عنوان رابط منتخب شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی انتخاب شد
مطلب بعدی
رئیس جهاد دانشگاهی صنعتی شریف: اهدافی که به خاطر آن جهاددانشگاهی شکل گرفته است، باید توسط اعضای جوان این نهاد با روحیه جهادی دنبال شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.