دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد

  1. اخبار سازمان
  2. دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد
اخبار سازمان
QR Code
شرکت خطوط نفت

چهار عنوان دوره آموزشی عمومی و مدیریتی از سوی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف در مراکز مناطق خوزستان، مرکزی، شمالغرب و ری شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد.
در این دوره های آموزشی که با بهره گیری از تجربیات اساتید و مدرسین وزارت نفت و هیئت علمی دانشگاه های کشور برگزار شد، مقررات پرسنلی و اداری کارکنان، روش های حل مسئله و تصمیم گیری، اصول پیشرفته سرپرستی با هدف ارتقاء دانش فنی کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برای بیش از ۹۰ نفر از مدیران، کارشناسان و کارمندان در قالب ۵۸۰۰ نفرساعت در مناطق شهرری، اهواز، اراک و زنجان و به صورت کارگاه آموزشی ارائه شد.
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف با هدف ارتقاء دانش فنی کارکنان صنعت نفت و گاز کشور، تاکنون  بیش از ۷۰  عنوان دوره و کارگاه آموزشی در حوزه های فنی و تخصصی، مدیریتی، HSE و مالی و حسابداری در حوزه نفت گاز و پتروشیمی برگزار کرده است.
از جمله شرکت های دریافت کننده خدمات آموزشی این سازمان در حوزه نفت و گاز می توان به شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت ملی گاز استان تهران و مناطق و پیمانکاران آن، مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت پاسارگاد، پتروشیمی جم، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت نفت پارس و شرکت نفت بهران اشاره کرد.
مطلب قبلی
همایش تخصصی اتوماسیون صنعتی برگزار شد
مطلب بعدی
دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری های شرق استان تهـران توسط جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.