دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری های شرق استان تهـران توسط جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری های شرق استان تهـران توسط جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد
اخبار سازمان
QR Code

بر اساس تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و شهرداری های شرق استان تهران، دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان این شهرداری ها برگزار شد. 

این دوره های آموزشی با هدف تأمین نیاز  آموزشی شهرداری های شرق پایتخت در سال ۱۳۹۷ و بالابردن سطح دانش مورد نیاز کارکنان شهرداری های فیروزکوه، دماوند، اوشان فشم و میگون، شمشک، رودهن، بومهن، آبسرد، ارجمند و پردیس در قالب ۱۲ عنوان دوره آموزش های عمومی و تخصصی، در محل شهرداری پردیس برگزار شد. 

دوره های آموزشی اخلاق فردی، اجتماعی و اداری، امور فعالیت های دبیرخانه و گردش مکاتبات سازمان، اصول معماری فضای سبز، رضایت شغلی و چگونگی اندازه گیری آن از جمله دوره های برگزار شده است.

در این دوره آموزشی که بهمن ماه برگزار شد، ۳۱۰ نفر از کارکنان و کارمندان شهرداری های شرق استان تهران، آموزش های لازم در ارتباط با آیین نامه معاملات و مناقصات، اصول و مبانی تبلیغات و اطلاع رسانی، تفکیک مواد از مبداء، مقابله با حوادث طبیعی غیرمترقبه، قانون مالیات بر ارزش افزوده، تحلیل سیستم های منابع آب، آشنایی با دیوان عدالت اداری و دادرسی مربوط به آن و قوانین و مقررات طرح های عمرانی دریافت کردند.