دوره امکان سنجی پروژه های اقتصادی در شرکت انرژی گستر سینا برگزار شد

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. دوره امکان سنجی پروژه های اقتصادی در شرکت انرژی گستر سینا برگزار شد

مرکز آموزش های تخصصی کاربردی معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف دوره امکان سنجی پروژه های اقتصادی با نرم افزار کامفار را برای پرسنل هولدینگ انرژی گستر سینا برگزار کرد.

این دوره ی آموزشی به مدت ۳۲ ساعت برای ۲۰ نفر ازکارکنان هولدینگ انرژی گستر سینا چهارشنبه ۲۶ تیرماه در محل این شرکت برگزار شد.

شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره، با کسب توانایی استفاده از نرم افزار کامفار، به ترسیم فرآیند مالی پـروژه های سرمایه گذاری پرداخته و پس از محاسبه شاخص های مالی پروژه ها، تحلیل حساسیت فرآیند مالی پروژه، می توانند آنرا بر اساس سناریوهای ترکیبی انجام داده و با استفاده از خروجی های نرم افزار کامفار، طرح های توجیهی با فرمت استاندارد بانکی را تهیه و تنظیم نمایند.

معاونت آموزش جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با برگزاری طیف وسیعی از دوره های عمومی، تخصصی، مهارتی، مدیریتی برای سازمان های همکار در بخش های غیر دولتی، خصوصی، NGOها، اصناف، اتحادیه ها و.. توانسته است گام های موثری در راستای تحقق اهداف سازمان ها و کسب مزیت رقابتی برای توانمندسازی کارکنان آنان بردارد.

علاقمندان به حضور در این دوره های آموزشی می توانند جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های۶۶۰۷۵۶۲۳ تماس و یا به سایت www.sctae.info مراجعه نمایند.