برگزاری دوره‌ی آنلاین رباتیک ویژه‌ی نوجوانان و جوانان

  1. اخبـار
  2. اخبار سازمان
  3. برگزاری دوره‌ی آنلاین رباتیک ویژه‌ی نوجوانان و جوانان

با توجه به کاربرد روزافزون علم رباتیک در صنایع مختلف و ضرورت ارتقاء سطح دانش و مهارت نوجوانان و جوانان به‌عنوان نیروی انسانی بازار کار فعلی و آینده‌ی کشور، مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته‌ی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، مجموعه‌ی دوره‌های رباتیک را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، اولین دوره‌ی آموزشی از مجموعه‌ی دوره‌های رباتیک، با عنوان رباتیک مقدماتی، به مدت 10 ساعت از 13 اردیبهشت‌ماه در این مرکز برگزار می‌شود.
حضور در این دوره‌ها به رشد تفکر خلاق و ارتقای مهارت‌های فنی و توان علمی و مهارتی در گروه سنی نوجوانان و جوانان کمک می‌کند.
آشنایی با رباتیک، مقدمه‌ای بر قطعات الکترونیکی، مقدمات الگوریتم، فلوچارت و برنامه نویسی، برنامه‌نویسی به زبان C آردوینو، پروژه‌های آردوینو و نکات برنامه‌نویسی بخشی از محورهای این دوره‌ی آموزشی می‌باشد.
هم‌چنین، شرکت‌کنندگان در این دوره با مقدمات اصول ساخت انواع ربات (مسیریاب، پرنده، هوشمند، خودروی رباتیک و… ) آشنا می‌شوند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام درباره‌ی دوره‌ی آموزشی آنلاین رباتیک می‌توانند با شماره‌ی 66075085 تماس حاصل کنند یا به سایت www.jdsl.ir مراجعه نمایند.