ثبت نام در ۱۱ دوره ی متنوع آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان در مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف آغاز شد

  1. اخبـار
  2. اخبار مرکز آموزش‌های مهارتی پیشرفته
  3. ثبت نام در ۱۱ دوره ی متنوع آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان در مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف آغاز شد

در راستای ماموریت های جهاد دانشگاهی در توسعه اشتغال پایدار در کشور، مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با هدف ارتقای توانمندی و تقویت روحیه مهارت آموزی نوجوانان، تدوین و اجرای تعدادی دوره های آموزشی مهارتی را آغاز نموده است.
این فعالیت از همکاری انجمن های تخصصی، فرهیختگان و متخصصین این حوزه در پرورش توانمندی، تقویت هوش ارتقای مهارت های فنی تخصصی گروه سنی نوجوانان بهره برده است.

در مرحله اول این اقدام، تعداد ۱۱ عنوان دوره برای گروه های سنی مختلف تدوین شده که از ۲۱ تیر ماه آغاز و تا پایان تابستان ادامه دارد.
تعریف دوره های جدید، شناسایی و پرورش استعداد نوجوانان و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به نوجوان و والدین، از برنامه های آتی این مرکز در حوزه آموزش و توانمند سازی نوجوانان در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف می باشد.

ثبت نام کلیه دوره های آموزشی (مطابق لیست پیوست) تا ۲۰ تیر ماه ادامه داشته و شرکت در دوره ها برای عموم آزاد می باشد

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام، با شماره ۶۶۰۷۵۰۸۵ تماس حاصل نموده و یا به سایت jdsl.ir مراجعه فرمایند.