معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌کند/ دوره مدیریت کسب و کار(گرایش بازاریابی)

  1. اخبار سازمان
  2. معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌کند/ دوره مدیریت کسب و کار(گرایش بازاریابی)

معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می کند:

دوره مدیریت کسب و کار(گرایش بازاریابی)

MBA in Marketing

دپارتمان مدیریت کسب و کار معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف دوره مدیریت کسب و کار با گرایش بازاریابی (MBA in Marketing) را برگزار می کند.

دوره مدیریت کسب و کار با گرایش بازاریابی از دوشنبه 13 دی ماه سالجاری به صورت الکترونیکی (آنلاین) آغاز شده است.

این دوره آموزشی که به مدت 300 ساعت و در طول 10 ماه در دپارتمان مدیریت کسب و کار معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود، منحصرا معطوف به حوزه بازاریابی است.

دوره های مدیریت کسب وکار (MBA) به منظور کسب مهارت مخاطبان (شامل صاحبان کسب و کار و علاقمندان به مباحث و موضوعات بازاریابی) در این حوزه برگزار می­‌شود.

در این دوره، دانش پذیران به کسب مهارت در زمینه های خلاقیت و نوآوری، مدیریت، بازاریابی و فروش، مفاهیم مدیریت بازاریابی بصورت کاربردی، متناسب سازی قواعد بازاریابی و برند سازی در کسب و کار دانش پذیران دوره، آشنایی کامل با نحوه شناسایی، خلق و بهره برداری از فرصت ها، شناسایی چالش های کسب و کار و تقویت تفکر راه حل محور، ایجاد ذهنیت و همچنین روحیه کارآفرینی برای خلق ارزش در کسب و کار خواهند پرداخت.

دوره‌های مدیریت کسب وکار یا MBA  امروزه یکی از اصلی­ ترین شاخه ­­های نوین و کاربردی دانش مدیریت به شمار می آید که در کشورهای توسعه یافته از محبوبیت و اعتبار ویژه­ ای برخوردار بوده و دارای گرایش­ های مختلف و متنوعی می باشد. یکی از گرایش­ های مهم و جدید آن «بازاریابی» یا «Marketing» است، که با توجه به اینکه امروزه این حوزه به عنوان یک زمینه تخصصی مستقل در کسب و کار محسوب می شود، تدوین و برگزاری دوره­های اختصاصی مرتبط، یک ضرورت شناخته می­‌شود.

لطفا برای کسب اطلاعات با شماره های 66075056 و 67641620 تماس بگیرید.
مطلب قبلی
سخت‌کاری قطعه مرکزی سوزن ریل به روش انفجاری برای اولین بار در کشور به همت پژوهشگران جهاددانشگاهی
مطلب بعدی
فصلنامه علمی «توسعه تکنولوژی صنعتی» شماره پاییز 1400 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.