اخذ ایران کد و GS1 دو محصول گروه فناوری اطلاعات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

  1. اخبـار
  2. اخبار حوزه فناوری اطلاعات
  3. اخذ ایران کد و GS1 دو محصول گروه فناوری اطلاعات سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

اداره پروژه یابی در راستای پاسخگویی گروه فناوری اطلاعات به نیاز کارفرمایان از نوع محصول ایران کد و GS1 دو محصول “بسته نرم افزار CD سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار مبتنی بر پروسس میکر جهاددانشگاهی صنعتی شریف در قاب پلاستیکی 1 حلقه ای” و “بسته نرم افزار CD سامانه مدیریت پروژه مبتنی بر فرآیندهای سازمانی جهاددانشگاهی صنعتی شریف قاب پلاستیکی 1 حلقه ای” را اخذ نمود.

ایران‌کد یا نظام طبقه‌بندی ملّی کالا و خدمات ایران، نظامي است كه اطلاعات پايه زنجيره تأمين در حوزه كالاها و خدمات را تحت كنترل درآورده و به عناصر مختلف عرضه می‌کند. در اين نظام با استفاده از رويه‌ها، استانداردها و به ويژه ابزار خبره طبقه‌بندي و كدگذاري كالاها و خدمات، زبان مشترك و مفاهيم همساني در سطح ملي ايجاد شده و كليه اطلاعات اعتباري كالاها و خدمات از قبيل مراجع عرضه‌كننده، مشخصات فني، استانداردهاي ملي و بين‌المللي و … ثبت، ذخيره، ساماندهي و منتشر مي‌گردد.

سیستم GS1 به عنوان سیستم یکپارچه‌سازی استانداردهای جهانی، اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت زنجیره تأمین کالا را از طریق شناسایی یکتا و منحصربفرد موجودیت‌های ثابت و در گردش چرخه از قبیل اقلام تجاری، واحدهای لجستیکی، دارایی‌ها و مکان‌های فیزیکی فراهم می‌آورد. این امر باعث پذیرش و مقبولیت این سازمان در سطح جهان شده است؛ به گونه‌ای که بسیاری از سیستم‌های زنجیره تأمین جهانی از این استانداردها استفاده می‌نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.