نوبت دوم دوره­ های آموزشی کارشناسان و مدیران برنامه، بودجه و ارزیابان جهاددانشگاهی توسط معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد

  1. اخبار سازمان
  2. نوبت دوم دوره­ های آموزشی کارشناسان و مدیران برنامه، بودجه و ارزیابان جهاددانشگاهی توسط معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد
اخبار سازمان
QR Code

   معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف در راستای اجرای دوره ­های آموزشی سازمانی و تقاضامحور و بنا به درخواست معاونت هماهنگی دفتر مرکزی، نوبت دوم دوره­ های آموزشی کارشناسان و مدیران برنامه، بودجه و ارزیابان جهاد دانشگاهی را در محل این سازمان برگزار کرد.

   دوره ­های آموزشی مدیریت فرآیند کسب وکار، برنامه ­ریزی و کنترل پروژه با استفاده از نرم ­افزار MS­P، خلاقیت ­و ­نوآوری سازمانی و آشنایی با استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 در روزهای۲۲  و۲۳  خرداد ماه ۱۳۹۸ و برای ۱۱۰ نفر از همکاران جهاددانشگاهی در قالب ۱۷۶۰ نفرساعت با موفقیت اجرا شد.  

   دوره های آموزشی اختصاصی معاونت هماهنگی جهاددانشگاهی به عنوان دوره­ های آموزشی ضمن خدمت در چهار مرحله برای کارشناسان و مدیران مذکور برگزار می شود و کلیه فراگیران به صورت ضربدری در این چهار عنوان دوره شرکت خواهند داشت.

مراحل بعدی دوره­ ها در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ تیرماه و ۹ و ۱۰ مردادماه سال جاری برگزار می شود. 

 

Photo7

Photo4

Photo3

 

مطلب قبلی
دوره آموزشی محاسبات ساختمان برای دانشگاه امام علی (ع) برگزار شد
مطلب بعدی
چاپ مقاله ی اعضای گروه پژوهشی فناوری خلأ سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در نشریه بین المللی Materials Research Express

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.